Dzień Dziecka u Zajączków


Święto wszystkich DZIECI już za nami! Tak bardzo kochamy nasze małe ZAJĄCZKI, że świętowaliśmy aż dwa dni, a na dzieci czekało mnóstwo atrakcji :D 

Rozpoczęliśmy od Sportowego Dnia Dziecka 31.05. Zawody zorganizowane zostały na naszym ulubionym placu zabaw w ramach projektu "wiEKO", a nagrody sfinansowane ze środków grantowych projektu "razem z GRUPĄ".

Najpierw przedszkolaki otrzymały ordery SUPER PRZEDSZKOLAKÓW i wstąpiły w grono zawodników sportowych. Po czym wzięły udział się w konkurencjach indywidualnych: przebiegnięcie toru przeszkód i rzut woreczkiem do celu. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz skakankę.

Następnie przyszła pora na poczęstunek zapewniony przez Radę Rodziców - owocowe żelki oraz butelka wody dla spragnionych zawodników.

Po przerwie ZAJĄCZKI zmierzyły się z SÓWKAMI w konkurencjach zespołowych - przekładanie piłki w tunelu z nóg, przesyłanie obręczy nad głowami i przechodzenie przez hula hop. W pierwszej z nich był remis, drugą wygrały Sówki, trzecią - Zajączki. W klasyfikacji ogólnej obie grupy zyskały po 2 punkty i zdobyły zestawy 4 gier planszowych i edukacyjnych o tematyce ekologicznej. 

Na koniec maluchy zjadły pyszne babeczki. i wyruszyły zmęczone ale szczęśliwe na spotkanie z rodzicami wyczekującymi pod Centrum. 

1.06. udaliśmy się do szkoły językowej Face to face, gdzie przedszkolaki mogły skorzystać z dmuchańca. To było ich wymarzone zwieńczenie tego radosnego święta, bo dmuchane zamki kochają chyba wszystkie dzieci :D Ponadto maluchy otrzymały w prezencie medale, balony oraz zdrowe i słodkie upominki. 

Mamy nadzieję, że te dni długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków :) Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom mnóstwa uśmiechu, radosnych chwil i cudownych wspomnień oraz by każdego dnia doświadczały ogromu miłości! 

GALERIA ZDJĘĆ