Światowy Dzień Pluszowego Misia


   

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
      25 listopada w grupie ,,Motylków” świętowaliśmy Dzień Misia. Każdy przedszkolak przyszedł ubrany na brązowo i przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia i obejrzały film edukacyjny o misiach. Przedszkolaki bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Dwa malutkie misie", „Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych i układały misiowe puzzle. Były misiowe kolorowanki, zabawa z balonami i degustacja miodu.
    Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w misiowej fotobudce i dostał medal przyjaciela Pluszowego Misia.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ