Dzień Ziemi


Z okazji Dnia Ziemi w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe zajęcia poświęcone przyrodzie, ekologii oraz trosce o naszą planetę. Dzieci poprzez zabawę, aktywności ruchowe i zadania poznawały zasady dbania o środowisko oraz dowiadywały się, jak każdy z nas może pomagać Ziemi na co dzień.

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnych aktywnościach, rozwijając swoją ciekawość świata, wrażliwość na naturę oraz umiejętność współpracy. To był dzień pełen radości, uśmiechu
i ekologicznych inspiracji.