MALOWANIE NA SZKLE


         Końcem listopada uczestniczyliśmy w warsztatach malowania na szkle organizowanych przez Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach. Każde dziecko miało do wyboru świąteczny obrazek, który podkładając pod szybę malowało. Zadanie było trudne. Wymagało skupienia i dużej precyzji, ale oczywiście wszyscy wykonali pracę na 6+.

Zapraszamy do galerii zdjęć