Pasowanie na przedszkolaka


   Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu przedszkolaków, to ogromne przeżycie dla nauczycieli i całego przedszkola.
     24 listopada grupa ,,Motylki” zaprezentowała swoje umiejętności i odwagę. Dzieci rozpoczęły swój występ od wiersza, zaśpiewały piosenkę,, Bo w przedszkolu” oraz ,,Przedszkolakiem fajnie być”. Następnie przyszła pora na tańce, dzieci przebrane w stroje motylków zatańczyły swój taniec do utworu ,,Marsza Tureckiego”. Kolejnymi tańcami były ,,Boogie Woogie „ i ,, Części ciała”. Dla większości dzieci, był to pierwszy, bardzo ważny występ.
     Następnie dzielne ,,Motylki” wykonały trzy zadania: stanie na jednej nóżce, trzy podskoki i zrobiły wesołą minkę,   wszystkim dzieciom zadania wyszły doskonale, i nadeszła pora na przyrzeczenia.  Przedszkolaki przyrzekały: być zawsze uśmiechnięte, zgodnie się bawić oraz słuchać swoich Pań.
       Po części artystycznej nastąpił uroczysty akt pasowania. Pani Dyrektor Marta Babik specjalną ,,czarodziejską kredką” pasowała każdego przedszkolaka.  Później odbyły się pamiątkowe zdjęcia oraz wręczenie dyplomów i prezentów.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.