Warsztaty w muzeum


Początkiem grudnia wybraliśmy się do Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach, gdzie przygotowano dla przedszkolaków warsztaty malowania na szkle. Zadanie nie było łatwe, ale z niewielką pomocą pań przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Efektem pracy były piękne dzieła o tematyce świątecznej, które (po odpowiednim przygotowaniu) dzieci zabiorą do domu w dniu przedszkolnej wigilijki.

Zapraszamy do galerii zdjęć!