WIGILIA
Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Czas ten poprzedzają liczne przygotowania. Tak też było w naszym przedszkolu. Dzieci poznały świąteczne tradycje, wykonały ozdoby, uczyły się kolęd.
W dzień przedszkolnej wigilii panowała radosna, magiczna atmosfera. Świąteczne dekoracje, dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Uroczystość rozpoczęły życzenia i wspólne kolędowanie. Na stole pojawiła się tradycyjna ryba, czerwony barszcz z uszkami, a także inne świąteczne przysmaki. Nie zabrakło również prezentów, które dzieci odnalazły pod choinką.
