Dzień Babci i Dziadka


„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”
 

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

,,Zajączki” zaprezentowały wiersze, piosenki oraz przedstawiły bajkę pt.,,Śpiąca królewna”. Stroje, sceneria, ciepła, miła atmosfera sprawiły, że dzieci odważnie zaprezentowały klasyczny utwór. 

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 

Po występie dzieci były prezenty dla wyjątkowych Gości oraz słodki poczęstunek.

 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. 

 

 

Dziękujemy rodzicom za ogromną pomoc i zaangażowanie

w przygotowaniu tej uroczystości.

 

 

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: